Leave Your Message

разговарај сега

0102

За Gerlangoo

Gerlangoo Electric Co., Ltd. се наоѓа во Yueqing, Жеџијанг, „Електричен главен град на Кина“. Тоа е високо-технолошки претпријатие специјализирано за производство на трансформатори, стабилизатори на напон и конвертори на фреквенција, интегрирање на истражување и развој и производство. Компанијата се придржува до корпоративната филозофија на „научниот менаџмент како јадро, потребите на корисниците како центар, квалитетот на производот како центар и прецизната услуга како интегритет“ за да ги задоволи потребите на клиентите на различни пазари...

Прочитај повеќе

Центар за производи

Област на апликација

Последни вести

билтен

Ве молиме препуштете ни се и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

истрага