Leave Your Message

bisedoni tani

0102

Rreth Gerlangoo

Gerlangoo Electric Co., Ltd. ndodhet në Yueqing, Zhejiang, "Kryeqyteti Elektrik i Kinës". Është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në prodhimin e transformatorëve, stabilizuesve të tensionit dhe konvertuesve të frekuencës, duke integruar R&D dhe prodhimin. Kompania i përmbahet filozofisë së korporatës "menaxhimi shkencor si thelbi, nevojat e përdoruesve si qendër, cilësia e produktit si qendër dhe shërbimi i përpiktë si integritet" për të përmbushur nevojat e klientëve në tregje të ndryshme...

Lexo më shumë

Qendra e produkteve

Zona e Aplikimit

Lajmet e fundit

gazete

Ju lutemi na lini dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

hetim